Villa Treasure Of Marrakech

  • 1400 м²
  • 5 спалень
  • 4 ванни кімнати

В Villa Treasure Of Marrakech Marrakesh є тераса з видом на гори, а також басейн.

У віллі в Марракеші є ванна кімната з біде, душовою кабіною і окремим туалетом. Також для вашого комфорту надаються рушники.

Villa Treasure Of Marrakech оснащена зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи обладнану кухню та обідню зону, де гості можуть насолодитися сніданком. Також є посудомийна машина і духовка.

Al Mouatamib Bin Abbas за 10 хвилин їзди, а Марракеш Менара за - 40 км від вілли. Автобусна зупинка Centre formation de femme знаходиться на відстані 5 хвилин пішки, звідки можна дістатися до Марракеша.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Villa Treasure Of Marrakech Марракеш
Villa Privative Tortues2 Piscine Chauffee 35Min Marrakech
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Privative Tortues2 Piscine Chauffee 35Min Marrakech

9.6
Чудово 32 відгуки
6.9 км від помешкання
USD 101 USD 91
за ніч
Villa Naouma
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Naouma

9.4
Блискуче 32 відгуки
7.3 км від помешкання
USD 180 USD 162
за ніч
Motia'S Farm
Ціна лише для моб. пристроїв

Motia'S Farm

8.8
Відмінно 29 відгуків
9.8 км від помешкання
USD 136 USD 122
за ніч
Як проїхати до готелю

Аеропорти

Марракеш Менара Аеропорт
37 км

Залізничні вокзали

Marrakesh Train Station
32 км

Зручності

Інтернет

  • Wi-Fi

Паркінг

  • Паркування

Харчування

  • Їдальня на свіжому повітрі

На кухні

  • Електрочайник
  • Кухонне приладдя

Для дітей

  • Дитячі ліжечка

В номерах

  • Зона відпочинку
  • Гардеробна
  • Набір для приготування чаю/кави
  • Обідній стіл

У спальні

  • Електричні ковдри

У ванній кімнаті

  • Пральна машина

Девайси

  • Телевізор з плоским екраном
  • Радіо-будильник

Важлива інформація

Реєстрація заїзду: з 12:00 до 15:00
Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
Часті питання
  • ❓
    Які послуги пропонує Villa Treasure Of Marrakech?
    Villa Treasure Of Marrakech пропонує гостям різноманітні послуги, зокрема цілодобову стійку реєстрації.
  • ❓
    Чи є на цій віллі кухня?
    Так, у цій віллі є обладнана кухня, оснащена електрочайником, холодильником і духовкою.

Розташування

Map
Поблизу

Аеропорти

Марракеш Менара Аеропорт
37 км

Залізничні вокзали

Marrakesh Train Station
32 км

Пам'ятки поблизу

Ресторани неподалік

Галерея

Відгуки

Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

Написати відгук

Написати відгук

Час поїздки

Ваша оцінка

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Дуже погано
Відмінно

Ваші дані

Звідки ви?
Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
Перейти до відгуків
Відгук не надіслано.

Зв'яжіться з нами

Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
Ваші дані
Тема
Повідомлення
Villa Treasure Of Marrakech Марракеш

Показати на карті:

Визначні місця
Рекомендовані ресторани
Громадський транспорт
Дякуємо за ваш відгук
Дякуємо, що підписалися
Закрити